W sobotę I Memoriał im. Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska

      Możliwość komentowania W sobotę I Memoriał im. Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska została wyłączona

Już jutro nasza reprezentacja będzie gościła w Brzesku na tradycyjnym turnieju sędziów piłkarskich, który od tej edycji zyskał miano Memoriału im. Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska! Gospodarzem i organizatorem zmagań będą nasi koledzy z Kolegium Sędziów Brzesko, którym serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Nasz zespół trafił do grupy B, w której będzie rywalizować z drużynami Kolegium Sędziów Gorlice (godz. 9:48), Kolegium Sędziów Nowy Targ (godz. 11:20) oraz Kolegium Sędziów Piłki Nożnej w Dębicy (godz. 12:50). W przypadku zajęcia dwóch pierwszych mecz w dalszej kolejności czeka nas rywalizacja w ćwierćfinale, ale ostatnie wyniki piłkarskie naszych sędziów nie napawają optymizmem.

Turniej tradycyjnie będzie miał charakter integracyjny i będzie wspomnieniem nietuzinkowej, dla naszego światka sędziowskiego i nie tylko, postaci, a wyniki piłkarskie są tylko miłym dodatkiem. Całe zmagania poprzedzi Msza Święta w intencji Śp. Henryka Matrasa, która odbędzie się o godz. 8:00 w kościele pw. Świętego Jakuba Apostoła w Brzesku. Trzymamy kciuki za naszych arbitrów, którzy tym razem wyjdą na boisko w niecodziennej dla siebie roli!