I Memoriał Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska za nami

      Możliwość komentowania I Memoriał Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska za nami została wyłączona

W ubiegłą sobotę na zaproszenie naszych kolegów z Kolegium Sędziów Brzesko wzięliśmy udział w I Memoriale im. Henryka Matrasa o Puchar Burmistrza Brzeska. Jak to w ostatnich latach bywa skończyło się na tym, że wzięliśmy udział i odpadliśmy w fazie grupowej, w której odnotowaliśmy remis 0-0 z Kolegium Sędziów Gorlice oraz dwie porażki (0-3 z Kolegium Sędziów Nowy Targ i 0-4 z Kolegium Sędziów Piłki Nożnej w Dębicy).

Bardzo dziękujemy naszym sąsiadom z Brzeska za kolejne zaproszenie i gratulujemy znakomitej organizacji! Pan Henio na pewno patrzy na to z góry z wielką dumą! Wynik sportowy po raz kolejny nie jest zadowalający, ale na tego typu imprezach liczy się zupełnie coś innego, a dobrej zabawy i znakomitej atmosfery nie brakowało zarówno w naszym obozie, jak i wśród innych KS-ów.

Kolegium Sędziów Bochnia wystąpiło w składzie: Justyna Waśko – Weronika Kolarz, Szymon Stefanik, Michał Merecik, Karol Krawczyk, Konrad Leleń, Damian Gnutek, Karol Kopiński, Andrzej Gnyla, Mikołaj Gajda. Zespołem opiekowali się Kamil Nawrocki i Rafał Gnutek, a na turnieju z ramienia naszych struktur obecni byli także Przewodniczący KS Bochnia Zbigniew Smoleń oraz Prezes PPN Bochnia Mariusz Krupa.